logo

Mobil Sohbet

Mobil Sohbet

İnternet sitemizin sahip olduğu mobil uyumluluk sayesinde herkes kendi mobil cihazından hiçbir sorun yaşamanda sitemiz mobil sohbet yapılabiliyor. Sunduğumuz memnuniyet düzeyi yüksek mobil sohbet hizmeti ile zaman ve mekân önemi olmaksızın aradığınız dostluğu bulabilmenize imkân sağlıyor. İnternet sitemiz vasıtası ile sunduğumuz tüm mobil sohbet hizmetleri profesyonellik, işlevsellik, güvenlik ve hız anlamında en üst seviyede yer alıyor.

Chat Yapılacak Tek Yer

İnternet üzerinden chat yapmak isteyenler için hazırlanmış olan site güvenli şekilde görüşme olanağı sağlamaktadır. Farklı kullanıcılar ile tanışmak isteyenler mobil chat seçeneği sayesinde siteye erişim sağlayarak istedikleri her durumda seçmiş oldukları kullanıcılar ile farklı konularda görüşme olanağı elde edebilirler. 7/24 kesintisiz hizmet seçeneği sayesinde yeni arkadaşlar edinmek istediğinizde daha fazla kişiye ulaşmanız sağlanmaktadır.

Yalnız hissettiğinizde ya da mutsuz olduğunuzda muhabbet ederek kendinizi rahatlatmak için siteye erişim sağlayabilirsiniz. Sesli, görüntülü ya da kameralı görüşme yapmak isteyenler online chat seçeneğinden yararlanarak aynı anda daha fazla kişiyle görüşme imkanı elde edebilirler. Devamlı olarak siteye eklenen yeni üyeler sayesinde daha fazla kişiyle görüşme olanağı sağlamaktadır.

Chat Platformu

Bazı kişiler mobil chat platformunda kendi isimlerini belirtmek istemeyebilir.  Görüntüde farklı isimle konuşur ama tanışma gerçekleştikten sonra gerçek bilgiler verilebilir. Bu bazen önlem amaçlı da olabilir. Yani karşılıklı sohbet başladığı zaman kendi isimlerini açıklayan kişiler vardır. Rumuzun başka bir amacıysa, online chat yaparken diğer kişileri etkilemektir. Bazen rumuzdaki bir kelime bazı ortaklıkları da ifade edebilir. Örneğin şehir ismi veya doğum tarihi yazan kişiler rumuzlarında bu gibi ortaklıkları belirtmek isteyebilir.

Chat Ortamı

Chat ortamı üzerinde konuşma başlattığınız zaman sohbet konusu sizin kimlik bilginiz ya da kredi kartı numaranızsa karşıdaki kişiden şüphe edebilirsiniz. Çünkü yeni tanıştığınız kişilerin sizi dolandırma ihtimali yüksektir. Bu nedenle başlangıçta en azından önlem alarak ilerlemeniz mantıklı olacaktır. Sitemizde sorularınız olursa iletişim bölümünden bize mesaj da atabilirsiniz.

www.sohbetd.net

Chat odaları sitesinde sizler için beraberiz, ücretsiz sohbet et hayatinin aşkıyla tanış

Bir önceki yazımda « makalem var.
131 kez okundu yorum yok Sohbet
ETİKETLER :


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?