logo
Seviyeli sohbet Patformu

Seviyeli Sohbet Platformu

Seviyeli Sohbet Platformu

Muhabbet ortamını sanal alanda yaşamak istiyorsanız sitemize gelerek inceleme yapabilirsiniz. Günün her zamanı seviyeli sohbet platformu sunuyoruz.

Mobil chat sitemize her zaman ücretsiz şekilde kaydolabilirsiniz. Kayıt işlemlerinde isim soy isim, rumuz kısımlarına gerekeni yazdıktan sonra hangi cinsiyetle arkadaşlık etmek istediğinizi seçerek devam edersiniz. Kayıt yaparken rumuz bölümüne dikkat çeken bir isim koyabilirsiniz. Fotoğrafınız da kendinizin olabilir. Bazı kişiler kendilerini göstermek istemedikleri için farklı fotoğraflar koyabilmektedir.  Bu da sizin tercihiniz olacaktır. Kaliteli sohbet platformumuzda önemli olan sizin keyif alacağınız bir zemin sunmaktır. Kurallar çerçevesinde nasıl kullanacağınız size kalan bir durumdur.

Seviyeli Chat Ortamı

Platformumuzun kurulmasının amacı chat ortamı sağlamak, bu ortamda yabancı kişilerin birbiriyle iletişime geçmesini sağlamaktır. Sohbet ortamı bakımından sitemiz seviyeli bir şekilde ilerlemektedir. Yani katılımcılar bazı site kuralları doğrultusunda konuşmalar yapmaktadır. Online sohbet esnasında diğer kişilerin kendi seçimi olmayan durumlar için hakaret edilmemesi gerekir. Irk, dil, din, cinsiyet gibi durumlara yönelik hakaret edildiği şeklinde şikayet aldığımız zaman hesap kapatılmaktadır. Farklı hesaplar açılsa bile yine aynı durum olduğu zaman chat hesapları tekrar aynı işlemi görür. Ancak tarafımıza rahatsız edildiğinize yönelik yazı kanıtı göstermeniz gerekir.

Online Chat Platformu

Online chat platformumuza ücretsiz şekilde kayıt yaptırabilir ve hızlı şekilde muhabbete başlayabilirsiniz. Kayıt esnasında rumuz- isim kısımlarına kendinizi ifade eden bir kelime yazılabilir.  Genelde gerçek isim verilmemekte, sohbet başladıktan sonra yazışma esnasında gerçek isim söylenmektedir. Hızlı sohbete başlamak için bir profili seçmeniz ve yazılı görüşme talep etmeniz gerekir. Chat platformumuzda bir süre yazılı konuşan kişiler, daha sonra ileri seviyeye taşımak için görüntülü olarak da görüşebilmektedir. Hatta eğer adresleri yakınsa doğrudan görüşme de olabilir. Bir kişiyle yapılan görüşmeler, o kişinin sorumluluğu altındadır. Yani site sadece birçok kişiyi bir araya getirmek için vardır. Olası dolandırıcılık gibi durumlardan sitemiz sorumlu değildir.

Kısacık bir bilgilendirme daha yapmak istiyorum biz buraya emek harcıyoruz. Hergün güzel güzel makaleler yazıp sizlere güncel bilgilendirme sunuyoruz. Sizlerden sadece 1 tane yorum bekliyoruz. 🙂

 

 

Seviyeli sohbet Patformu

Seviyeli sohbet Patformu Hoşgelidniz

Bir önceki yazımda « makalem var.


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?